Hardy*
(Klagenfurt 1963 geb.) "Illusionen I", signiert Hardy, 28/250, Werknummer 693, 18,5 X 17 cm, gerahmt
Specialist: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.04.2013 - 15:00
EUR 240.-
Hardy*
Specialist: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Mon.-Fri.: 9.00am - 5.00pm
Auction: | Antiques, art and jewellery |
Date: | 10.04.2013 - 15:00 |
Location: | Klagenfurt |
Exhibition: | 03.04. - 10.04.2013 |